Rekrutacja

Szukamy pracowników!
Przejrzyj nasze oferty pracy i dołącz do naszego zespołu.
01

OFERTA PRACY

AKTUALNIE SZUKAMY
DOŚWIADCZONA/Y KSIĘGOWA/Y W DZIALE USŁUG KSIĘGOWYCH

Wymagania :

 • 2-3 lata pracy na stanowisku Samodzielnej/go Księgowej/go
 • znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
 • znajomość programów Symfonia i SAP
 • znajomość języka angielskiego
 • znajomość pakietu Office, zdolności analityczne
 • umiejętność pracy z klientem i pracy w zespole
 • licencja MF

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając do nas swoje dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Administratora – Ak Audyt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 21, kod pocztowy 02-677 w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Jeżeli zgadzasz na wykorzystanie swoich dokumentów aplikacyjnych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Celem przetwarzania jest dążenie do zatrudnienia na postawie umowy o pracę lub na podstawie umowy cywilno-prawnej, w celu weryfikacji posiadanych przez Panią/Pana kwalifikacji oraz ewentualnego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami, oraz – za Pani/Pana zgodą – w celu uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do: wycofania zgody, z zastrzeżeniem, iż wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem; dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii; sprostowania nieprawidłowych danych; żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym); żądania ograniczenia przetwarzania danych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; przenoszenia danych przetwarzanych w sposób zautomatyzowany, oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa)

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja@ak-audyt.pl lub wypełnij formularz dostępny niżej.

FORMULARZ REKRUTACYJNY

  • Prześlij swoje CV

  • Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na naszej stronie internetowej  https://ak-audyt.pl/pl/rodo/dane-rekrutacja

  MASZ JAKIEŚ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI? NAPISZ DO NAS!

  Switch The Language

   Jesteśmy firmą oferującą szeroki wachlarz usług audytorskich, księgowych i doradczych . Wszelkie usługi realizowane są na najwyższym poziomie.

   ADRES

   Cybernetyki 21, 02-677 Warszawa, Polska

   TELEFON

   +48 22 32 52 100

   E-MAIL

   info@ak-audyt.pl