O nas

Jesteśmy firmą oferującą szeroki wachlarz usług audytorskich, księgowych i doradczych . Wszelkie usługi realizowane są na najwyższym poziomie.

Nasza firma to przede wszystkich zespół pozytywnych i życzliwych ludzi posiadających wykształcenie kierunkowe. Spore doświadczenie zawodowe pozwala nam kompleksowe realizowanie usług oraz profesjonalne podejście do każdego Klienta. Wśród naszych usługobiorców znajdują się firmy małe, średnie i duże, w tym także spółki należące do międzynarodowych grup kapitałowych oraz spółki giełdowe. Setki zadowolonych firm i historie sukcesu są najlepszym poświadczeniem naszego statusu lidera branży Audytorskiej.

1450Wypełnionych dokumentów
550Zadowolonych Klientów
320KSporządzonych zeznań podatkowych

Nasze atuty

Sukcesywni, profesjonalni i skuteczni – od 2003 roku przeprowadzamy audyty, prowadzimy księgowość i doradztwo podatkowe. Specjalnością naszej firmy są usługi finansowe, jak również profesjonalna obsługa księgowa. Nasze biuro rachunkowe gwarantuje pomoc doświadczonych ekspertów finansowych i staranne wykonywanie wszystkich zleceń. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksowe dopasowanie oferty do wymagań i przejrzyste cenowe warunki współpracy. Dbamy o terminowość zleceń, pełną kontrolę i bezpieczeństwo informacji. Wykonujemy pracę zgodnie z normami prawnymi, w trosce o interesy naszych Kontrahentów.

Nasza misja

Podstawowym celem AK Audyt jest profesjonalna obsługa innych podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości i podatków. Świadcząc usługi na rzecz firm różnego typu (spółki z o.o., spółki akcyjne, komandytowe, fundacje etc.) zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne techniki współpracy z Klientem. Dbamy o to, aby nasi Klienci byli obsługiwani przez profesjonalny personel, który mocno angażuje się w rozwiązywanie problemów księgowych i podatkowych. Zatrudniamy pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych, posiadających uprawnienia biegłych rewidentów, doradców podatkowych, a także usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Dlaczego warto podjąć współpracę z naszą firmą?

Doświadczenie zawodowe

Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji usług księgowych i podatkowych.

Komplet uprawnień

Posiadamy licencje i certyfikaty uprawniające nas do realizowania tego typu usług.

Terminowść realizacji

Wszelkie zlecenia realizujemy zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Bezpieczeństwo danych

Dbamy o bezpieczeństwo informacji, zapewniamy pełną poufność i gwarancję.

Świadczymy usługi audytorskie i księgowe zarówno dla małych firm jak i międzynarodowych korporacji. Nasze metody są szyta na miarę tak aby odpowiadały każdej firmie z osobna.

ZAUFANY PARTNER BIZNESOWY

Współpracujemy z większością naszych partnerów biznesowych przez długie lata

 • Nasze wsparcie gwarantuje Twój sukces.
 • Zaufały nam setki firm z dziesiątek branży.
 • Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy dla stałych klientów.
 • Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie i niezbędne kwalifikacje.
 • Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.
Switch The Language

  Jesteśmy firmą oferującą szeroki wachlarz usług audytorskich, księgowych i doradczych . Wszelkie usługi realizowane są na najwyższym poziomie.

  ADRES

  Cybernetyki 21, 02-677 Warszawa, Polska

  TELEFON

  +48 22 32 52 100

  E-MAIL

  info@ak-audyt.pl